A California Christmas: City Lights (2021) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
A California Christmas: City Lights (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

A California Christmas: City Lights (2021)

10640
 106 min    2021    Full HD     5.5

Vazhdim i "Një Krishtlindje në Kaliforni". Ndjek Kelli dhe Xhosef një vit pasi ata ranë në dashuri, tani drejtojnë një fermë qumështi dhe punishte vere, por romanca e tyre kërcënohet kur detyrimet e biznesit dhe familjare e thërrasin Xhosefin në qytet.