A Christmas Prince: The Royal Baby (2019) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
A Christmas Prince: The Royal Baby (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

A Christmas Prince: The Royal Baby (2019)

13845
 84 min    2019    HD     5.4

Është koha e Krishtlindjeve në Aldovia dhe një foshnje mbretërore është gati të lindë. Amber dhe Riçard presin anëtarët mbretërorë nga një mbretëri e largët për të rinovuar një armëpushim të shenjtë, por kur traktati zhduket, paqja rrezikohet dhe një mallkim i lashtë kërcënon familjen e tyre.