A Perfect Man (2015) a.k.a. Un homme idéal – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
A Perfect Man (2015) a.k.a. Un homme idéal


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

A Perfect Man (2015) a.k.a. Un homme idéal

3460
 104 min    2015    HD     6.8

Mateu është një shkrimtar i ri 25-vjeçar i cili ëndërron të botojë romanin e tij. Një ditë ai gjen dorëshkrimin e një plaku që sapo ka vdekur dhe e boton në emër të tij, por sekreti i tij zbulohet shpejt.