After We Fell (2021) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
After We Fell (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

After We Fell (2021)

53005
 98 min    2021    Full HD     5.0

Sapo Tesa merr vendimin më të madh të jetës së saj, gjithçka ndryshon. Zbulimet për familjen e saj, dhe më pas të Hardinit, vënë në dyshim gjithçka që dinin më parë, duke e bërë më të vështirë të ardhmen e tyre së bashku.