Amityville Uprising (2022) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Amityville Uprising (2022)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Amityville Uprising (2022)

11304
 85 min    2022    HD     

Një shpërthim kimik në një bazë ushtarake shkakton një fatkeqësi të mbinatyrshme në këtë thriller të tensionuar aksion-horror. Ndërkohë që togeri Dash përpiqet të ruajë qetësinë në stacionin lokal të policisë , shpërthimi lëshon një shi toksik acid.