Arbëria (2019) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Arbëria (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Arbëria (2019)

8816
 80 min    2019    Full HD     7.1

Pas vdekjes së të atit, Aida kthehet në fshatin e saj arbëresh dhe përballet me ndjenjat e ndërlikuara për origjinën e saj.