Behind Enemy Lines (2001) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Behind Enemy Lines (2001)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Behind Enemy Lines (2001)

31991
 106 min    2001    HD     6.4

Një marinës është qëlluar mbi territorin e armikut dhe është ndjekur pa mëshirë nga një zbatues i policisë sekrete dhe trupat kundërshtare. Ndërkohë oficeri komandues i tij shkon kundër urdhrave në një përpjekje për ta shpëtuar atë.