Being the Ricardos (2021) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Being the Ricardos (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Being the Ricardos (2021)

3193
 131 min    2021    Full HD     6.7

Në vitin 1952, çifti i famshëm i Hollivudit Lucille Ball dhe Desi Arnaz përballen me pengesa personale dhe profesionale që kërcënojnë karrierën e tyre, marrëdhënien e tyre dhe shfaqjen e tyre të suksesshme televizive.