Billion (2019) a.k.a Milliard – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Billion (2019) a.k.a Milliard


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Billion (2019) a.k.a Milliard

4267
 101 min    2019    Full HD     

Bankieri me influencë, Matvei Levin, bën shumë përpjekje për të shmangur ndarjen e pasurisë me fëmijët e tij jashtëmartesorë. Por kur ai humb gjithçka, ata janë të vetmit që e ndihmojnë. Për të rifituar pasurinë e tij, Matvei do të duhet të grabisë bankën e tij në Monte Carlo. Për ta bërë këtë ai së pari duhet të kryejë një operacion shumë më sfidues: të rifitojë besimin e fëmijëve të tij të larguar.