Burial Ground Massacre (2021) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Burial Ground Massacre (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Burial Ground Massacre (2021)

10623
 100 min    2021    HD     5.2

Një grup studentësh e kalojnë natën në një vilë të madhe, të frikshme dhe kuptojnë se një ndjekës i tmerrshëm po shikon çdo lëvizje të tyre, ndërsa nis planet për të rimarrë artefaktin e lashtë vendas, që gjendet brenda shtëpisë.