Chernobyl: Abyss (2021) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Chernobyl: Abyss (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Chernobyl: Abyss (2021)

6317
 136 min    2021    Full HD     

Historia e një zjarrfikësi heroik i cili punonte në centralin bërthamor në Çernobil.