Chhorii (2021) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Chhorii (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Chhorii (2021)

11142
 129 min    2021    HD     7.2

Sakshi është 8-muajshe shtatzënë dhe duhet të shpëtojë veten dhe fëmijën e saj në bark nga traditat mizore të shoqërisë dhe nga bota paranormale.