City of Life and Death (2009) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
City of Life and Death (2009)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

City of Life and Death (2009)

10599
 132 min    2009    HD     7.7

Në vitin 1937, Japonia pushtoi Nanjingun, kryeqytetin kinez. Ndodhi një betejë dhe mizori të mëvonshme kundër banorëve, veçanërisht atyre që u strehuan në Zonën e Sigurisë Ndërkombëtare.