Cliff Walkers (2021) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Cliff Walkers (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Cliff Walkers (2021)

7228
 120 min    2021    Full HD     6.8

Në shtetin kukull të Mançukuos në vitet 1930, katër agjentë specialë të Partisë Komuniste, pasi kthehen në Kinë, nisin një mision sekret. Skuadra, e shitur nga një tradhtar, e gjen veten të rrethuar nga kërcënime nga të gjitha anët.