Come and See (1985) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Come and See (1985)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Come and See (1985)

7232
 142 min    1985    HD     8.3

Pasi e gjen një pushkë të vjetër, një djalë i ri i bashkohet ushtrisë Sovjetike dhe përjeton tmerret e luftës së Dytë Botërore kundër forcave të pamëshirshme Gjermane.