Critical Thinking (2020) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Critical Thinking (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Critical Thinking (2020)

3731
 117 min    2020    HD     6.4

Historia e vërtetë e ekipit të shahut të shkollës së mesme "Majemi Jackson", i cili ishte ekipi i parë i qytetit që fitoi Kampionatin Kombëtar të Shahut në SHBA.