Dog (2022) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Dog (2022)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Dog (2022)

7667
        HD     

Briggs, i cili, së bashku me shoqëruesin e tij Lulu, një qen belg Malinois zbret në brigjet e Paqësorit në kohë për të arritur varrimin e mikut të tyre më të mirë dhe kujdestarit të qenit. Njëri prej tyre ka një javë jetë, tjetri jeton sikur çdo ditë është e fundit.