Falcon Rising (2014) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Falcon Rising (2014)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Falcon Rising (2014)

15605
 103 min    2014    HD     5.8

Çapman, një ish-marins, pasi i rrahin motrën për vdekje në një nga lagjet e varfëra të Brazilit, ai do të kërkojë autorët e kësaj ngjarjeje dhe do të zbuloj disa fakte tronditëse.