Fortress (2021) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Fortress (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Fortress (2021)

25395
 98 min    2021    HD     

Roberti dhe djali i tij përballen me armikun e vjetër të Robertit, Balzarin. Ndërkohë që vendi është i rrethuar nga skuadra e Balzarit, babë e bir shkojnë në një kështjellë të sigurisë së lartë.