Ghostbusters: Afterlife (2021) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Ghostbusters: Afterlife (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Ghostbusters: Afterlife (2021)

19028
 124 min    2021    Full HD     7.6

Kur një nënë e vetmuar dhe dy fëmijët e saj shpërngulen në një qytet të ri, këta të fundit zbulojnë se kanë një lidhje me Ghostbusters-at origjinalë dhe trashëgiminë sekrete që la pas gjyshi i tyre. Ndërsa Phoebe eksploron fermën, zbulon pajisje të njohura dhe madje një kërcënim të mbinatyrshëm, ajo gjen informacion për pemën e saj familjare. Megjithatë, sa më shumë mëson Phoebe, aq më shumë rritet përçarja midis vajzës dhe nënës, që e percepton shkencën si një humbje kohe...