Goodbye Christopher Robin (2017) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Goodbye Christopher Robin (2017)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Goodbye Christopher Robin (2017)

14049
 107 min    2017    HD     7.1

Historia e vërtetë e lindjes së legjendës "Winnie-the-Pooh", që solli lumturi për fëmijët e botës, por shumë vuajtje e trishtim për atë që e inicioi atë, Kristoferin. Një film që tregon se suksesi i jashtëzakonshëm, jo gjithmonë është burim lumturie... Ngjarjet mes katër personazheve kryesore, çiftit Milne, djalit të tyre dhe dados së tij të dashur, do të marrin një rrjedhë që nuk e kishte parashikuar askush...