Guard (2019) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Guard (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Guard (2019)

2980
 90 min    2019    HD     6.4

Jeta e qetë e një roje në një sanatorium të braktisur trazohet nga ardhja e një çifti të çuditshëm që kërkon të qëndrojë në një nga dhomat e tij. Të tre kanë diçka për të fshehur dhe duan të fshihen në errësirë.