Kaamelott: First Installment (2021) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Kaamelott: First Installment (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Kaamelott: First Installment (2021)

9389
 120 min    2021    HD     6.6

Vazhdimi i serisë së kultit të Alexandre Astier-it,një version i çuditshëm i legjendës së "Kalorësve të Tryezës së Rrumbullakët". I fshehur në Romë,Mbreti Artur planifikon rikthimin e tij,për të kundërshtuar ushtrinë e ish-mikut të tij Lancelot-it.