Knocking (2021) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Knocking (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Knocking (2021)

6596
 78 min    2021    HD     5.9

Një grua largohet nga spitali psikiatrik ku ishte shtruar pas një krize nervore, por befas fillon të dëgjojë trokitje misterioze në banesën e saj.