Lou! Journal infime (2014) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Lou! Journal infime (2014)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Lou! Journal infime (2014)

2697
 104 min    2014    Full HD     6.1

Lulu i kalon ditët duke ngrënë ushqim të porositur, duke luajtur me macen e saj dhe duke spiunuar një fqinj të çuditshëm, por kur nëna e saj bie në dashuri, jeta e saj merr një kthesë të papritur.