Love Me Instead (2021) a.k.a. Beni Çok Sev – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Love Me Instead (2021) a.k.a. Beni Çok Sev


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Love Me Instead (2021) a.k.a. Beni Çok Sev

11743
 124 min    2021    Full HD     7.0

Një ditë, Sedati, një gardian në burgun e Konias, merr detyrn për të shoqëruar Musain, një të burgosur që ka marrë 1 ditë leje, për të shkuar në vendlindjen e vet. Musai nuk ka ndërmend të kthehet derisa të zbulojë pse ia kanë vrarë vajzën,