Major Grom: Plague Doctor (2021) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Major Grom: Plague Doctor (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Major Grom: Plague Doctor (2021)

5760
 136 min    2021    HD     6.5

Komisari Igor Grom, i njohur për vendosmërinë dhe aftësitë e tij të veçanta për të kapur kriminelët, përballet me një rast i cili e vendos në pozita të vështira sapo shfaqet një njeri i maskuar me nofkën "Doktori i Fatkeqësive". Zbulimi i identitetit të tij vendos për fatin e gjithë qytetit.