Mayday (2021) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Mayday (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Mayday (2021)

3655
 100 min    2021    Full HD     

Ana transportohet në një vend të rrezikshëm dhe ëndërrimtar ku ajo i bashkohet një ushtrie me vajza të cilat janë duke u marr me një luftë që s'ka fund. Edhe pse ajo gjen forcë në këtë bote emocionuese, ajo kupton që nuk është vrasësja që ato vajza kërkojnë që ajo të jetë.