Escape from Mogadishu (2021) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Escape from Mogadishu (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Escape from Mogadishu (2021)

5365
 121 min    2021    Full HD     7.4

Diplomatët rivalë nga Koreja e Veriut dhe Koreja e Jugut bllokohen në Mogadishu, Somali, kur aty nis lufta civile. Duke mbetur pa ndihmën e asnjërës prej qeverive, kundërshtarët duhet të bashkohen, në luftën për mbijetesë.