Monkey King Reborn (2021) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Monkey King Reborn (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Monkey King Reborn (2021)

15785
 95 min    2021    Full HD     6.0

Djalli i parë në botë, Uandi u adhurua shumë si paraardhësi i demonëve. Mijëra vjet më vonë, mbreti i demonëve Sun Ukong u shpëtua nga Mali "5 Elementet".