Monster Run (2020) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Monster Run (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Monster Run (2020)

5083
 104 min    2020    Full HD     5.2

Ji Mo konsiderohet si një person i veçuar sepse mund të shohë përbindësha. Një ditë, ajo sheh një përbindësh në supermarket dhe takon Mengun, një gjuetar përbindëshash. Ajo zbulon se me të vërtetë ka përbindësha në botë, dhe përfshihet në një stuhi të re.