Monstrum (2018) a.k.a. Mulgoe – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Monstrum (2018) a.k.a. Mulgoe


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Monstrum (2018) a.k.a. Mulgoe

14868
 105 min    2018    Full HD     6.1

U RREGULLUA ZERI! Jon Gion një komandant besnik i mbretit Jung Jong kthehet në vendlindje për të luftuar një përbindësh që kërcënon jetën dhe pushtetin e mbretit. Me rikthimin e tij kupton që përbindëshi nuk është kërcënimi më i madh i mbretërisë.