Mother/Android (2021) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Mother/Android (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Mother/Android (2021)

8212
 110 min    2021    HD     

Në një botë post-apokaliptike të tronditur nga një kryengritje e dhunshme e robotëve, një grua e re shtatzënë dhe i dashuri i saj kërkojnë me dëshpërim sigurinë.