National Champions (2021) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
National Champions (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

National Champions (2021)

5888
 116 min    2021    Full HD     5.5

Ndiqni historinë e qendërmbrojtësit elitar, i cili bojkoton ndeshjen më të madhe të vitit, në mënyrë që të luftojë për kompensim të të drejtave, barazi dhe respekt për studentët-sportistë.