New York Ninja (2021) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
New York Ninja (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

New York Ninja (2021)

10605
 93 min    2021    HD     

Një teknik zëri për një stacion lajmesh (John Liu) bëhet një ninja vigjilent në New York City pasi gruaja e tij shtatzënë vritet.