Ode to My Father (2014) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Ode to My Father (2014)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Ode to My Father (2014)

9794
 126 min    2014    HD     7.9

"Tribut për tim atë" : Në kohën e Luftës Koreane, betimi i një të riu për t'u kujdesur për familjen e tij shënoi fillimin e një premtimi të përjetshëm që përfshin 60 vjet.