Passing (2021) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Passing (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Passing (2021)

5849
 98 min    2021    HD     6.6

Në Nju Jorkun e viteve 1920, një grua zezake përballet me rrethana të ndryshme kur takon shoqen e saj të shkollës e cila shtiret si e bardhë.