Platoon (1986) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Platoon (1986)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Platoon (1986)

5397
 120 min    1986    HD     8.1

Kris Tajlor, një rekrut i ri në Vietnam, e gjen veten mes një beteje pikëpamjesh midis të mirës edhe të keqes. Një përshkrim i ftohtë i brutalitetit të luftës dhe dualitetit të natyrës njerëzore gjatë konflikteve.