Ragnarok (2013) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Ragnarok (2013)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Ragnarok (2013)

22342
 98 min    2013    HD     5.9

Botët e lashta dhe moderne përplasen kur arkeologu Sigurd Svendsen gjen kuptimin e vërtetë të Runeve sekrete që gjenden në anijen Oseberg.