Red Stone (2021) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Red Stone (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Red Stone (2021)

9553
 97 min    2021    HD     6.1

Një vrasës me pagesë ka për detyrë të gjejë një djalë që pa vdekjen e vëllait të tij nga një Bos i rrezikshëm. Ndërkohë që koha kalon, ai vë në dyshim zgjedhjet e tij dhe të zgjedhë një anë.