Respect (2021) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Respect (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Respect (2021)

2005
 145 min    2021    HD     6.6

Pas ngritjes së karrierës së Aretha Franklin, nga një fëmijë që këndonte në korin e kishës së babait të saj në një yll ndërkombëtar, RESPEKT është historia e jashtëzakonshme e vërtetë e rrugëtimit të ikonës së muzikës për të gjetur zërin e saj.