Robot Overlords (2014) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Robot Overlords (2014)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Robot Overlords (2014)

2831
 90 min    2014    HD     

Toka është e pushtuar nga robotët. Të mbijetuarit janë të mbyllur në shtëpitë e tyre dhe duhet të vendosin impiante elektronike, duke rrezikuar vdekjen nëse kapen nga robotët jashtë shtëpisë së tyre.