Rumble (2021) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Rumble (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Rumble (2021)

11253
 104 min    2021    Full HD     5.9

Në një botë ku përbindëshat gjigantë dhe njerëzit bashkëjetojnë, përbindëshat garojnë në një sport të njohur botëror të mundjes profesioniste. Tani që qyteti Stoker, ka humbur kampionin e padiskutueshëm bashkë me trajnerin e tij, u mbetet dy fëmijëve të tyre, të përpiqen të mbajnë gjallë kujtimin e prindërve, por edhe të shkruajnë historinë e vet…