Sanzaru (2020) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sanzaru (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sanzaru (2020)

8053
 87 min    2020    Full HD     5.0

Teksa është duke u kujdesur për pacientë të saj të sëmurë mendorë, një infermiere e re fillon të dyshoj tek vetja, kur gjëra të çuditshme fillojnë të ndodhin rreth saj.