Seal Team (2021) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Seal Team (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Seal Team (2021)

5612
 98 min    2021    Full HD     5.5

Pasi shoku i ngushtë i vritet nga një peshkaqen, foka Kuin mbledh një skuadër për të luftuar kundër një bande peshkaqenësh që po i kërcënon. Por, ky grup gazmor fokash nuk është fare e trajnuar për një mision të tillë, ndaj kërkon ndihmën e një luftëtari shumë më të aftë, por edhe të ngrysur, Klagertit...