Seaspiracy (2021) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Seaspiracy (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Seaspiracy (2021)

12023
 89 min    2021    Full HD     8.2

Një i apasionuar pas jetës në oqean, vendos të dokumentojë dëmin që njerëzimi i bën specieve detare dhe zbulon korrupsionin alarmues global.