Sezoni 1 – Episodi 11 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 11


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 11

32083

Klani i Savastanos po përçahet dhe ka nisur lufta mes të rinjëve e të vjetërve. Tortura, vrasje, tradhëti dhe shpagime, të gjitha të bëra në emër të mbajtjes së pushtetit në klan. Cili do kryesoj tek Savastanot? Zbulojeni në serinë e radhës…