Sezoni 1 – Episodi 5 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 5


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 5

34102

Avokati i Don Pietros kërkon të përfitoj nga pasuria e këtij të fundit dhe fakti që Don Pietro është në burg ia lehtëson punën. Por Ima nuk lejon që pasuria e saj të bjerë në duart e gabuara. Ajo vendoset në vend të të shoqit për të drejtuar biznesin e tij. Do t’ia dal ajo të rivendos ekuilibrin në ekonominë e familjes së saj? Zbuloheni në serinë e radhës…