Sezoni 1 – Episodi 7 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 7


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 7

33781

Ima fillon të krijojë biznesin e perandorisë Savastano, Çiro nuk ka zgjedhje tjetër përveç se ta dëgjojë atë. Ima shumë shpejt tregon veten kur një i klanit vritet, dhe dredhia e saj siguron që anëtar të bandës rivale të përfundojnë pas hekurave. Por gjërat duket se do të ndryshojnë kur Xhenaro kthehet papritmas në shtëpi.