Sezoni 1 – Episodi 8 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 8


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 8

33745

Në bashkinë ‘Xhuliano’ po afrohen zgjedhjet e reja për kryetar bashkie, e bashkë me to pritet të zhvillohen dhe projekte të mëdha fitimprurëse. Xhenaro, si një lider i ri, kërkon të përfitoj nga këto projekte dhe kur vjen fjala tek paraja dhe pushteti është i gatshëm të ndërhyj edhe në politikë. Ndiqni planet e tij të radhës.